لیزر موهای زائد

بالاترین تخفیف لیزر موهای زائد در تهرانپارس

لیست تخفیف مراکز لیزر موهای زائد در تهرانپارس

؛با استفاده از جدول زیر علاوه بر اینکه می توانید از تخفیف های متنوع و فوق العاده ی مراکز لیزر موهای زائد در تهرانپارس آگاه شوید ،با تماس یا پیام در واتس اپ مشاوره رایگان دریافت خواهید کرد.

تخفیف لیزر موهای زائد در تهرانپارس


  • تهرانپارس ( همه تخفیف های لیزر موهای زائد در تهرانپارس )
  • نارمک ( همه تخفیف های لیزر موهای زائد در نارمک  )
  • پیروزی ( همه تخفیف های لیزر موهای زائد در پیروزی  )
  • فلکه سوم تهرانپارس ( همه تخفیف لیزر موهای زائد در فلکه سوم تهرانپارس  )

لیست بالاترین تخفیف مراکز لیزر موهای زائد در تهرانپارس

نام
قیمت و استعلام شماره تماس
دیدن جزئیات
دکتر راحمی تهرانپارس 750هزار تومان

 

واتس اپ
استعلام قیمت
77868705 ورود به این مرکز
مرکز لیزر سارینا هروی
 
مرکز لیزر پیروزی
 
مرکز لیزر نارمک
 

تخفیف های لیزر موهای زائد در تهران

تخفیف لیزر موهای زائد در شرق تهران 

بالاترین تخفیف لیزر موهای زائد تهرانپارس


1

مزایای لیزر موهای زائد به نسبت روش های دیگر چیست؟

فرقی نمی کند که هر چند وقت یکبار با ژیلت اصلاح کنید یا اپیلاسیون انجام دهید ،در هر حال انجام مداوم این کار برای بسیاری از افراد وقت گیر ، سخت و خسته کننده است و همه اینها در کنار هزینه ای است که برای این هر کدام از روش ها صرف می شود.

اما می توان گفت که با یک روش مدرن می توان از این دغدغه رها شده و در وقت و هزینه صرفه جویی کرد.لیزر موهای زائد همه این مزایا را دارد و جایگزینی مناسبی برای انواع روش های سنتی دیگر می باشد.

بالاترین تخفیف لیزر موهای زائد در تهرانپارس


2

نتایج با ماندگاری طولانی و شگفت انگیز

بعد تمام شدن یک دوره ی لیزر موهای زائد ، فولیکول های مو به طور کامل از بین می روند و دیگر باز نمی گردند.در درصد بسیار کمی از متقاضیان رشد مجدد موها مشاهده می شود و در همین افراد هم موها ضعیف شده و تراکم بسیار کمی خواهند داشت.

بالاترین تخفیف لیزر موهای زائد در تهرانپارس


3

لازم نیست صبر کنید تا موها بلند شود

در روش های سنتی مثل اپیلاسیون موها در ناحیه ی مورد نظر باید تا اندازه ی مشخصی رشد کند تا امکان رفع موها با اپیلاسیون وجود داشته باشد.در اصلاح با تیغ یا ژیلت هم شرایط به همین گونه است.

با این حال وقتی لیزر موهای زائد انجام می شود نیاز به بلند بودن موهای زائد نیست.لیزر فولیکول های مو را بدون توجه به اندازه ی آنها از بین می برد و حتی توصیه می شود که قبل از مراجعه به جلسات درمانی لیزر قسمت مورد نظر کاملا اصلاح شود و موها تراشیده شود.

بالاترین تخفیف لیزر موهای زائد در تهرانپارس


4

صرفه جویی بلندمدت در هزینه ها

بیشتر مردم فکر می کنند لیزر موهای زائد هزینه ی زیادی دارد و شاید لازم نیست برای موهای زائد خود این مقدار هزینه کنند.درست است که اصلاح با کرم یا ژیلت هزینه ی جزئی تری دارد اما باید توجه کرد که در ماه حداقل دو بار انجام می شود.

یک جلسه اپیلاسیون هزینه ی کمتری نسبت به یک جلسه لیزر دارد اما هزینه ی بلندمدت قطعا بیشتر از لیزر می شود و لیزر موهای زائد مقرون به صرفه تر است.

برای رفع موهای زائد با وکس یا کرم موبر به طور منظم شاید صدها وکس لازم باشد اما با لیزر موهای زائد در طول 6 تا 8 جلسه به طور دائم بدون مو خواهید شد.با لیزر نیاز نخواهید داشت که هر چند وقت یکبار قرارهای اپیلاسیون هماهنگ کنید و هزینه کنید ، با یکبار لیزر کردن پول این جلسات را صرفه جویی خواهید کرد.

بالاترین تخفیف لیزر موهای زائد در تهرانپارس


5

لیزر موهای زائد به راحتی انجام می شود

روش های مثل استفاده از ژیلت یا اپیلاسیون همراه با درد خواهد بود و برای خیلی ها خوشایند نیست.در طول فرایند لیزر موهای زائد هیچ سوزش و ناراحتی احساس نمی شود و موهای زیر پوستی هم باقی نمی ماند.

لیزر موهای زائد سریع تر از روش های دیگر انجام می شود و با حذف موها در مناطقی از بدن که دسترسی سختی دارد به آسانی انجام می شود.بعد از لیزر نیاز به استراحت نیست و بلافاصله می توان فعالیت های روزمره را ادامه داد.

بالاترین تخفیف لیزر موهای زائد در تهرانپارس

.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا