تزریق بوتاکس

بالاترین تخفیف تزریق بوتاکس در شرق تهران کجاست ؟

لیست تخفیف تزریق بوتاکس در شرق تهران ; در شرق تهران در محله های نارمک پیروزی تهرانپارس منطقه 8 و منطقه 4 مراکز زیبایی و مراکز تزریق بوتاکس متعددی وجود دارند که تخفیف های خوبی برای تزریق بوتاکس ارائه میدهند. در این صفحه نام و تخفیف های تزریق بوتاکس در مراکز شرق تهران آورده شده اند.

شما  علاوه بر دیدن لیست تخفیف در جدول پایین , میتوانید روی هر یک از مناطق کلیک کرده و مراکز بیشتری که دارای تخفیف تزریق بوتاکس در شرق تهران هستند را مشاهده کنید.

 • تهرانپارس ( همه تخفیف های  تزریق بوتاکس در تهرانپارس کلیک)
 • نارمک ( همه تخفیف های تزریق بوتاکس در نارمک  )
 • پیروزی ( همه تخفیف های تزریق بوتاکس در پیروزی  )
 • فلکه سوم تهرانپارس ( همه تخفیف تزریق بوتاکس در فلکه سوم تهرانپارس  )
 • منطقه 8 تهران ( همه تخفیف  تزریق بوتاکس در منطقه 8 تهران )
 • منطقه 4 تهران ( همه تخفیف تزریق بوتاکس در منطقه 4 تهران  )

در لیست پایین در هر منطقه , فقط 1 مرکز , که دارای تخفیف بالاتر و کیفیت بهتری نسبت به سایر مراکز در آن منطقه بود, قرار داده شده

برای دیدن لیست کامل تر مراکز بوتاکس در شرق تهران بر روی مناطق لیست بالا کلیک کنید.

لیست مراکز تزریق بوتاکس دارای تخفیف بوتاکس در شرق تهران

 

نام مرکز و دکتر استعلام قیمت شماره تماس جزئیات بیشتر
دکتر شیرین راحمی تهرانپارس 77868705
کلینیک زیبایی دالیا پیروزی 09913030188
دکتر سیما یثری نارمک واتس اپ 77726374

انواع تخفیف بوتاکس شامل کدام برند ها میشود ؟


 • دیسپورت
 •  مصپورت
 • نورونوکس
 • دیستون
 • زئومین

 

بوتاکس چیه و چقدر ماندگاری داره ؟

بوتاکس سمی است به نام بوتولیوم که باعث فلج شدن عضلات میشود. وقتی اسم سم میآید  بسیاری نگران میشوند اما باید بدانید که این سم بسیار ضعیف شده تا فقط بر روی عضلات چین و چروک تاثیر بگذارد و خطرات آن بسیار پایین بیاید.

ماندگار هر بوتاکس با هم متفاوت است البته ماندگاری تاثیر بوتاکس به نگهداری پوست خودتان هم باز میگردد مثلا

 • استفاده از کرم های ضد افتاب
 • اخم نگردن زیاد
 • مصرف آب به اندازه 8 لیوان در روز
 • حرص نخوردن
 • کاهش استرس و اضطراب

همه در تاثیر گذاری و ماندگاری بوتاکس موثر است


دیسپورت چیست و چقدر ماندگاری دارد؟

1 دیسپورت برند انگلیسی است که برای از بین بردن و درمان چین و جروک های متوسط تا شدید درنظر گرفته شده است.اثرات دیسپورت خیلی زورتر از بوتاکس ظاهر می شود. پیگیری تزریق برای حفظ نتیجه ای که می خواهید ضروری است.

بوتاکس دیسپوت انواع نوروکسین ها هستند که مانع انقباض عضلات می شوند. در حالی که هردو تزریق گاهی اوقات برای درمان اسپاسم از اختلالات عصبی و سایر شرایط پزشکی استفاده می شود اما انها به طور گسترده برای درمان چین و چروک صورت استفاده می شود.

ماندگاری دیسپورت حداقل 8 ماه است.

تخفیف بوتاکس دیسپورت تهران

مصپورت چیست ؟

2 بوتاکس مصپورت برند ایرانی است که مشابه خارجی است و  برای درمان خطوط پیشانی و خط اخم مانند پای کلاغ توصیه شده است. اما دیسپورت فقط برای خطوط خط اخم تایید شده است . این روش( بوتاکس) هم مانند دیسپورت است. تمام خدمات در مطب پزشک شما با کمتین زمان بهبودی انجام می شود.

تعداد واحد ها ی مورد استفاده پزشک شما بستگی به منطقه مورد درمان و نتایج مورد نظر دارد. دوزهای توصیه شده توسط منطقه درمان :

 • خطوط اخم:20 واحد کل ، 5مرحله تزریق
 • برای خطوط اخم و پیشانی : 40 واحد کل، 10 درمرحله تزریق
 • خط های پای کلاغ: 24 واحد کل ، 6مرحله تزریق
 • تمام ترکیبات سه نوع چروک : 64 واحد
تخفیف بوتاکس مصپورت تهران

بوتاکس نورونوکس چیست ؟

3بوتاکس نورونوکس نوع A  ساخت کره جنوبی و از تولیدات شرکت مدی توکس می باشد که در سال ۲۰۰۶ توانسته مجوز FDA کره را کسب نماید و در سال ۱۳۹۰ در ایران توانسته رضایت وزارت بهداشت و درمان را کسب کند. نورونوکس در اصل سم بوتولونیوم کلستریدیوم نوع A می باشد. این نوع بوتاکس از موادی تشکیل شده که به عضلات تزریق می شود و جهت بهبود افتادگی مورد استفاده قرار می گیرد. این مواد با آزمایشات صورت گرفته اثبات شده که قابلیت درمان چین و چروک، افتادگی پلک و خطوط اخم را دارد. علاوه بر این موارد این ماده بر روی سر دردهای میگرنی، انقباض های عضلانی ناخواسته،  بلفارواسپاسم، دندان قروچه، استرابیسم و دیستونی گردن نیز تاثیر گذار است.
تخفیف بوتاکس نورنوکس تهران

بوتاکس دیستون چیست ؟

4

بوتاکس دیستون به عنوان دومین برند بوتاکس ایرانی ، بعد از مصپورت که توسط شرکت رویین دارو تولید شده بود، به بازار عرضه شده است.

تعریف بوتاکس دیستون ;  در کارخانه داروسازی شرکت ایمن واکسن در شهر کرج تولید می شود. برای تزریق بوتاکس بوتاکس دیستون مانند محصول انگلیسی در دو حجم ۵۰۰ و ۳۰۰ واحدی تولید و عرضه می شود. بوتاکس دیستون کلیه استانداردهای ملی و بین المللی دارویی را اخذ نموده است.

تخفیف بوتاکس دیستون تهران

بوتاکس زئومین چیست ؟

5

بوتاکس زئومین محصول کشور آلمان می باشد و از بهترین برند های رفع چین و چروک و درمان بیماری های مختلف می باشد. از  نکات قابل توجه در مورد بوتاکس زئومین، تفاوت آن با دیگر بوتاکس ها می باشد. تمامی بوتاکس ها اگر در دماهای دو تا شش درجه نگهداری نشوند خاصیت خود را از دست می دهند در صورتی که در بوتاکس زئومین چنین اتفاقی نمی افتد.

از دیگر مواردی که در مورد زئومین اهمیت دارد، این است که احتمال خطا در این بوتاکس تقریبا صفر می باشد و عوارض آن نسبت به دیگر بوتاکس ها کمتر است.

تخفیف بوتاکس زئومین تهران

یک توصیه مهم برای تزریق بوتاکس


همیشه کیفیت را بر ارزانی ترجیح دهید مراکزی متاسفانه گزارش شده که برای پایین آوردن قیمت درون بوتاکس آب مقط ترکیب کرده تا قیمت آن پایین بیاید و البته تاثیر گذاری به شدت پایینی دارد. به طوری که ماندگار یان بین 1 تا 2 ماه است. توصیه بعدی این است که حتما تزریق بوتاکس باید در مراکز مجاز و توسط دکتر انجام پذیرد زیرا که در آرایشگاه ها و مراکز غیر مجاز و افراد غیر متخصص با تزریق بوتاکس ریسک خطرات غیر قابل جبران به بیمار را به شدت بالا میبرند.

مراکز مجاز برای تزریق بوتاکس در تهران کلیک

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا