تزریق بوتاکس

بالاترین تخفیف تزریق بوتاکس در پاسداران

تخفیف تزریق بوتاکس در پاسداران

بوتاکس برای رفع چین وچروک صورت به خصوص در نقاطی مثل پیشانی و چروک های کنار چشم (معروف به چروک پا کلاغی) عملکرد مطلوبی دارد و اغلب افرادی که بوتاکس دریافت کرده اند از نتایج آن رضایت داشته اند.

باید توجه داشت برای گرفتن بهترین نتیجه از بوتاکس برای جوانسازی صورت ،باید نهایت دقت را در انتخاب بهترین مرکز تزریق بوتاکس داشت.در ادامه مراکز معتبر و مجرب در زمینه ی بوتاکس را معرفی می کنیم.

تخفیف های تزریق بوتاکس در مناطق مختلف شمال تهران ؛ با کلیک بر روی نام هر محله

  • ونک ( همه تخفیف های تزریق بوتاکس در ونک )
  • منطقه هروی ( همه تخفیف های تزریق بوتاکس در هروی )
  • منطقه سعادت آباد ( همه تخفیف های تزریق بوتاکس در سعادت آباد)
  • منطقه نیاوران ( همه تخفیف های تزریق بوتاکس در نیاوران  )
  • منطقه جردن ( همه تخفیف های تزریق بوتاکس در فلکه سوم جردن  )
  • منطقه میرداماد ( همه تخفیف های تزریق بوتاکس در میرداماد  )
  • منطقه 1 تهران ( همه تخفیف تزریق بوتاکس در منطقه 1 تهران )
  • منطقه 2 تهران ( همه تخفیف های تزریق بوتاکس در منطقه 2 تهران  )

تخفیف های بوتاکس در تهران

لیست تخفیف تزریق بوتاکس شمال تهران

لیست مراکز تزریق بوتاکس دارای بالاترین تخفیف بوتاکس در پاسداران

عملکرد بوتاکس چگونه است؟

1

چروک های موجود در پوست به طور معمول به حالت عمود بر عضلات منقبض شده در زیر آن به وجود می آید.عضله های پیشانی یک نوع از عضله های عمودی هستند که در زمان انقباض مانند زمانی که ابروها را به حالت تعجب بالا می بریم ، خطوط چین چروک به صورت افقی دیده می شود.

در خطوط اخم هم ، ماهیجه ای که این خطوط را بین ابرو ها ایجاد می کند به صورت افقی در بین ابرو ها قرار گرفته است و به همین چروک های ایجاد شده از در انقباض عضلانی به صورت عمودی می باشد.

بالاترین تخفیف تزریق بوتاکس در پاسداران


2

وقتی بوتاکس به محلی مثل پیشانی تزریق می شود ، تکانه های عصبی بافت ها را مسدود می کند و فعالیت ها و انقباض های که عامل خطوط پیشانی هستند ، کاهش می یابد و ظاهر پیشانی صاف تر می شود.

خطوط ریز در صورت را می توان با فیلر های پوستی برطرف کرد اما بوتاکس در چروک های عمیق تاثیر بیشتری دارد و از شدت آنها می کاهد.البته باید توجه داشت که اگر خطوط خیلی عمیق باشد ، بوتاکس نمی تواند کاملا آنها را محو کند .

بالاترین تخفیف تزریق بوتاکس در پاسداران


چند نکته در مورد تزریق بوتاکس

3

تزریق بوتاکس کمتر از 15 دقیقه زمان می برد و پس از آن نیاز به استراحت نخواهید داشت.چند روز بعد از تزریق اثرات بوتاکس دیده می شود و نتیجه و اثر نهایی پس از دو هفته به طور کامل مشاهده می شود.

بوتاکس درد ندارد زیرا سوزن هایی که برای تزریق استفاده می شوند بسیار ریز هستند و درد بسیار جزئی ، در حد سوزش ریز احساس می شود.البته برای راحتی بیشتر در کلینیک های معتبر از کرم بی حس کننده یا بسته ی یخ استفاده می شود.

برای راحتی شما ما در سایت تخفیفدونی لیست بهترین مراکز تزریق بوتاکس در پاسداران را به همراه تخفیف های هیجان انگیز ارائه کردیم.با تماس با هر کلینیک می توانید از مشاوره های کامل در مورد بوتاکس بهره مند شوید و سوالات و ابهامات خود را مطرح کنید.

بالاترین تخفیف تزریق بوتاکس در پاسداران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا